5. Sport, cultuur en recreatie

Wat kost het?

Wat kost het?

Exploitatie (bedragen x € 1.000)

Begroting 2026

Begroting 2027

Begroting 2028

Begroting 2029

Baten

Primitieve begroting 2026-2029

2.250

2.250

2.249

2.249

1e voortgangsrapportage 2026

344

63

63

63

Wijzigingen tot de 2e voortgangsrapportage 2026

0

0

0

0

Totale baten tot de 2e voortgangsrapportage

2.594

2.313

2.312

2.312

Mutaties in deze voortgangsrapportage (baten)

2. Actualisatie bestaand beleid

200

0

0

0

Budgetmutatie voorziening onderhoud gemeentelijke gebouwen

200

0

0

0

5. Mutaties < € 100.000

77

0

0

0

Budgetmutatie sportbedrijf

77

0

0

0

Totaal gemuteerde baten

277

0

0

0

Totale baten in deze voortgangsrapportage

2.871

2.313

2.312

2.312

Lasten

Primitieve begroting 2026-2029

14.603

14.480

14.495

14.471

1e voortgangsrapportage 2026

776

1.121

1.076

1.115

Wijzigingen tot de 2e voortgangsrapportage 2026

-133

42

42

42

Totale lasten tot de 2e voortgangsrapportage

15.246

15.644

15.613

15.628

Mutaties in deze begroting (lasten)

2. Actualisatie bestaand beleid

200

-154

0

0

Actualisatie investeringen openbaar groen en sport

0

-154

0

0

Budgetmutatie voorziening onderhoud gemeentelijke gebouwen

200

0

0

0

5. Mutaties < € 100.000

2

9

16

17

Actualisatie budget afschrijving gebouwen

5

5

5

5

Actualisatie budget afschrijvingen

0

0

0

0

Actualisatie budget overheidsbrede dienstverlening

5

5

5

5

Actualisatie budget subsidie zwembad de Boskuul

7

7

7

7

Actualisatie investeringen revitaliseringsprojecten

0

-8

-1

0

Budgetmutatie sportbedrijf

-15

0

0

0

Totaal gemuteerde lasten

202

-145

16

17

Totale lasten tot de voortgangsrapportage

15.447

15.499

15.629

15.645

Saldo baten en lasten

-12.576

-13.186

-13.316

-13.332

Onttrekkingen

Primitieve begroting 2026-2029

259

259

259

259

1e voortgangsrapportage 2026

284

54

0

0

Wijzigingen tot de 2e voortgangsrapportage 2026

0

0

0

0

2e voortgangsrapportage 2026

33

33

33

33

Totaal onttrekkingen reserves

575

345

291

291

Toevoegingen

Primitieve begroting 2026-2029

0

0

0

0

1e voortgangsrapportage 2026

0

0

0

0

Kadernota 2027

0

0

0

0

Wijzigingen tot de 2e voortgangsrapportage 2026

0

0

0

0

2e voortgangsrapportage 2026

0

0

0

0

Totaal toevoegingen reserves

0

0

0

0

Saldo reserve mutaties

575

345

291

291

Saldo gerealiseerd resultaat

-12.001

-12.841

-13.025

-13.041

tableCell49

tableCell50

tableCell51

tableCell52

tableCell44

tableCell45

tableCell46

tableCell47

TOELICHTING FINANCIËLE ONTWIKKELINGEN

tableCell39

tableCell40

tableCell41

tableCell42

Mutaties exploitatie (bedragen x € 1.000)

Begroting    2026

Begroting    2027

Begroting    2028

Begroting    2029

2. Actualisatie bestaand beleid

Actualisatie investeringen openbaar groen en sport

0

154

0

0

We hebben de investeringsbudgetten van openbaar groen en sport nagelopen. Van een tweetal investeringsbudgetten, uitbreiding bomen en reguliere vervangingen groen, wordt een deel van het budget van 2026 naar 2027 verplaatst. De kapitaallasten (€ 15.000) hiervan worden gecorrigeerd.   
Tevens wordt één budget voor de vervanging van het kunstgras op Hengelder verplaatst van 2026 naar 2027. De kapitaallasten (€ 139.000) hiervan worden gecorrigeerd.
Dit heeft totaal een eenmalig positief effect in 2027 van € 154.000 in programma 5.  
Daarnaast wordt groot onderhoud uitgevoerd in verband met het asfalt op grafveld F en onttrokken uit de hiervoor bestemde voorziening. Dit is een budgettair neutrale wijziging.

Budgetmutatie voorziening onderhoud gemeentelijke gebouwen

0

0

0

0

Sinds 2021 is de gemeente weer verantwoordelijk voor het planmatig onderhoud van de sportaccommodaties. Op gymzaal De Bem na zijn het zwembad, de sporthallen en gymzalen uit de jaren '60 t/m '80. De afgelopen jaren zijn diverse kleinere vervangingen vanuit het meerjarenonderhoudsplan uitgevoerd, maar zijn grote vervangingen veelal uitgesteld door beperkt budget vanuit de voorziening. Om het planmatig onderhoud beter op orde te krijgen dient de voorziening voor onderhoud gemeentelijke gebouwen verhoogd te worden.
De verhoging van deze voorziening kan deels opgevangen worden met een eenmalige en daarnaast deels met een structurele teruggave van het gebruikersaandeel van de energielasten van sportpark Hengelder. De inning van het gebruikersaandeel van de energielasten wordt geïnd door Ataro en stond voor de jaren 2023-2025 nog op de rekening courant van Ataro. Het eenmalige bedrag van € 200.000 wordt dit jaar op rekening van de gemeente gestort en gestort in de voorziening. Dit betreft een budgettair neutrale wijziging. De structurele verhoging van de voorziening is verwerkt in de begroting 2027.   

Totaal mutaties

0

154

0

0

Deze pagina is gebouwd op 09/21/2026 12:44:21 met de export van 09/21/2026 12:32:16